Wifi Güvenlik Kamera

Wifi güvenlik kamera daha çok, ev bakıcılarını denetlemek için kullanılan, güvenlik kamera sistemleridir. Bakıcı kamerası olarakta bilinir. Çoğunlukla dağ evlerinde, bebek izlemek için daire içlerinde ve internetin olmadığı yerlerde, yine wifi kamera ve modelleri kullanılmaktadır. Model ve mark çeşidi çok olan wifi kameralar ofis ve iş yerlerinde özellikle kasayı görüntülemek için tercih edilir.

Avantajları

Wifi kameraların özellikleri oldukça fazladır. Avantaj ve dezavantajları da vardır. Avantajları 360 derece döndüğü için istenilen bölgeler görülebilmektedir. Kablosuz ve küçük olması, kolay kurulum, sesli iletişim, cep telefonundan zum, harekete göre alarm, düşük elektrik voltajında çalışma, hdd diske gerek olmaması gibi özelliklerini avantaj olarak sayabiliriz.

Dezavantajları

Dezavantajlarına ise manuel olduğundan sürekli 360 derece dönmemesi, bu sebeple sabit bırakılan alanı göstermesi, sadece iç mekan olarak üretildiği için dış mekana takılmaması, kablosuz özelliğinde nadiren de olsa, wifi ile bağlantı sorunları oluşması, ek kamera takılmaması gibi dezavantajlarını sıralayabiliriz. Kablolu ve fiber internet yaşam alanında mevcutsa wifi kameralarını pek tavsiye etmiyoruz.

Kurumsal Firmalardan Almak GerekirBakıcı Kamerası olarak bilinen wifi kameralar piyasada yaygın olarak bulunmaktadır. Wifi kamera alırken özellikle, kurumsal firmaları tercih etmek gerekmektedir. Ürünlerin arıza yapması durumunda, kurumsal firmalar servis, tamir, bakım ve değişim yapıyorlar.

Wifi Güvenlik Kamera Kurulumu Kolaydır

Kurulumu kolay olan wifi kamera sistemleri, düşük enerji harcadığı için dağ evlerinde, güneş paneli ile kesintisiz çalışır. Alarm özelliği sayesinde evde kimse yokken en ufak bir hareketi wifi kamera sistemleri kullanıcısına alarm sesi yayarak bildirir. Bu sayede wifi güvenlik kamerası sanki hırsız alarm sistemi gibi çalışır. Şebeke elektriği ve güneş enerji sistemleri ile çalışan wifi kamera sistemleri, yağmur yada nem almayacağı yerlerde, korunaklı olmak kaydı ile dış ortamda tercih edilebilir.

Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera Alarm ve Barkod Sistemleri olarak; güvenlik kamerası sistemlerinde, en iyi güvenlik kamera hizmetini sizlere sunuyoruz.  Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri olarak, Hareketli kamera, aypi kamera, ıp kamera, gizli kamera, barkod sistemleri, dome kamera, barkot sistemleri, apartman kamerası, Sitelere, apartmanlara, okullara, evlere, çiftliklere,  fabrikalara, iş yerlerine, elektrik olmayan yerlere, Güvenlik kamerası, hareketli robot kamera, kablosuz kamera, wifi kamera, gizli kamera, araç kamerası, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, iş yeri alarm sistemleri hepsini bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.