Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif; Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera Alarm ve Barkod Sistemleri firmamız, apartmanlara, sitelere, esnaflara, iş yerlerine, fabrikalara, otellere, okullara, kamu ve özel sektöre ücretsiz keşif hizmeti veriyor.

Yol Haritası Gibidir

Öncelikle şu hususu belirtmekte, fayda var. Keşif yapmak, güvenlik kamera sistemlerinde doğru yolu izlemek için son derece önemlidir. Güvenlik kamera sistemlerinde keşif yapılması, adeta bir yol haritası gibidir. Güvenlik kameralarının görüntüleyeceği açılar, arazinin yapısı, bina veya iş yerinin konumuna göre planlanır.

Sistem Seçimi Yapılır

Planlama içerisinde, özellikle hangi kamera sistemlerinin kullanılacağı belirlenir. IP kamera sistemi uygunsa IP sistem, CCTV güvenlik kamera sistemi uygunsa, CCTV güvenlik kamera sistemi seçimi yapılır.

Sonrasında montaj için kablolar; kablo kanalı, spiral koruma kablosu yada uygun bir koruma yöntemiyle, kamera ve kayıt cihazı arasına çekilir.

Devreye Alınır

Güvenlik kamera sistemi, kablo montajları tamamlandıktan sonra, devreye alınır. Açılar kontrol edilip, ayarlanır. Montajı yapılan güvenlik kamera sisteminin son testleri yapılıp, müşteriye teslim edilir.

Ücretsiz keşif işlemi, doğru yol izleyebilmek ve sağlıklı bir güvenlik kamera sistemi kurabilmek için, konusunda uzman personel tarafından yapılmalıdır. Keşif sırasında, tüm ayrıntılar değerlendirilmelidir. Eğer mümkünse fotoğraf çekimi yapılıp, proje hazırlanmalıdır.

Comments are closed.