Site Güvenlik Kamerası

Site güvenlik kamerası son yıllarda özellikle hırsızlık olaylarının artması ile en çok rağbet gören, güvenlik kamerası çeşitlerindendir. Öncelikle şunu hatırlamakta yarar var. Site yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri, bina malikleri ve sakinleri site etrafındaki olan tüm gelişmelerden sorumludurlar. Hırsızlık, kavga, çocuk kaçırma, adli durumlar, trafik kazası, yangın, sabotaj gibi akla gelen olaylardan bina yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri, bina malikleri ve sakinleri müşterek sorumludur. Beni ilgilendirmez ben yönetici veya yönetimde değilim diye bir anlayış, mahkemelerde maalesef kabul görmüyor. Hukuksal olarak site içerisinde, tüm güvenlik önlemlerinin alınması gerekiyor. Aksi halde cezalar müteselsil (zincirleme) olarak, binada oturanlara yansıtılabiliyor.

Site Güvenlik Kamerası Fiyatları uygun

Site güvenlik kameraları olarak günümüz koşullarında, güvenlik kamera ve alarm sistemleri eskiye nazaran uygun fiyatlara alınıp, montajı yapılabilmektedir. Görüntüler evdeki televizyon kadar nettir. Fiyat ile görüntü netliği karşılaştırıldığında, güvenlik kamera sistemlerinin pahalı olmadığı görülmektedir. CCTV sistem 2 megapiksel güvenlik kamerası, sitelerde çoğunluklar tercih edilmektedir.

Siteler Site Güvenlik Kamerası Olarak 3 Çeşit Sistem İstiyorlar

Siteler genelde üç çeşit, kamera montajı sistemi kullanmaktalar. Birincisi bina etrafı görüntüleri. İkincisi bina etrafı ve merdiven kapılar asansör görüntüsü. Üçüncüsü ise bina etrafı merdiven, kapılar, asansör görüntüsü bodrum ve otopark görüntüsüdür.

8’li Sistem Tercih Ediliyor

Site güvenlik kamera seçiminde genellikle, 8 adet 2 megapiksel güvenlik kameraları ile 8’li cihazlar tercih ediliyor. 8’li sistem güvenlik kameraları bina asansör merdiven içi, site etrafı ve duruma göre otoparkı görebiliyor. Bazı sitelerde ise özellikle tek kamera tüm daire alanlarını göremediği için 16 girişi olan DVR cihazı ile 8 kameradan fazla 9 yada 16 adete kadar güvenlik kamerası montajı yaptırmaktadırlar. Ayrıca sitelerin içindeki dükkanlar, iş yeri kamerası, yangın alarm sistemleri ve hırsız alarm sistemleri yaptırıp, güvenlik önlemi alıyorlar.

Etiketler: Çorlu Hareketli Güvenlik Kamera Alarm ve Barkod Barkot Sistemleri firması olarak, tecrübeli uzman kadromuz ile Çorlu Güvenlik Kamera Sistemi, Çorlu, Ergene, Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Velimeşe, Veliköy, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ilçe, köy ve mahallelerine hizmet veriyoruz.

Site güvenlik kamerası
Site güvenlik kamerası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.