Saray Güvenlik Kamera

Saray Güvenlik Kamera; Saray’da CCTV, IP sistemler genelde tercih edilmektedir. AHD, NVR, XVR kamera kayıt cihazları kullanılmaktadır.

Saray Kırklareli’ne komşu olan, nüfusu 50 binlere yakın Tekirdağ’ın bir ilçesidir. Saray ilçesinin tarım alanı oldukça geniştir. Sadece tarım değil, aynı zamanda fabrikaların da yer aldığı Saray’ın tarihi, çok eskilere dayanır.

Saray’ın Tarihi

Saray , Türkiye Cumhuriyeti  Devleti ‘nin Avrupa topraklarında, Tekirdağ ili sınırları dahilinde, Karadeniz’e açılan tarihi bir ilçesidir. Kuzeyinde Vize, doğusunda Çatalca, güneyinde Çerkezköy, batısında Çorlu toprakları ile çevrili Saray ilçesi, Istranca (Yıldız) dağlarının güney doğusunda kurulmuştur. Kanuni Sultan Süleyman devri başlarında Saray, Rumeli Beylerbeyliği’ ne bağlı Vize sancağının kazaları arasındadır. Bu kaza, Kanuni’nin 1536’da sadrazamlık makamına getirdiği Ayas  Mehmed Paşa’nın bölgede tesis ettiği vakıflar vasıtasıyla gelişmiştir. 1098/1686-1687’de Saray’a bağlı köy sayısı , 11’dir.Yaklaşık 30 yıl sonra, 1719-1752 yılları arasına ait iskan defterine göre Saray, Osmanlı’nın Rumeli’deki üç sancağında Vize’nin sekiz kazasından biridir.

Saray’da Güvenlik Kamera sistemleri

Saray güvenlik kamera sistemleri olarak genelde Saray Belediyesi, iş yerleri, ve binaların güvenlik kameralarını görmekteyiz. Saray ilçesi güvenlik kamera sistemlerinde, CCTV sistemlerin tercih edildiği gözlemlenmektedir. Saray’da bulunan hayvan çiftliklerinin çoğunda, güvenlik kamera sistemleri kullanılmaktadır. Köylerde bulunan iş yerleri ve evlerde, güvenlik kamera sistemleri olarak CCTV, AHD, IP güvenlik kameraları ve NVR, AHD, XVR kayıt cihazlarının tercih edildiği gözlemlenmektedir.

Fabrikaların Seçimi

Tekirağ Saray’da bulunan Fabrikalarda, CCTV güvenlik kameralarının yanı sıra ihtiyaca göre, IP güvenlik kamera sistemlerinin olduğu görülmektedir.

Saray Cazibe Merkezi

Tekirdağ’ın Saray ilçesi, eşsiz doğası ve Karadeniz bölgesine komşu olması sebebiyle İstanbul, Tekirdağ ve ülkemizin neredeyse 81 ilinden turizm amaçlı ziyaret edilen bir ilçedir. Castro sahili ve Vize Kıyıköy sahiline olan yakınlığı ile Tekirdağ’ın Saray ilçesi, yazlıkçıların sürekli gözdesidir.

Yazlıkçılar Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemi Yaptırıyorlar

Ziyaretçilerin bir kısmı Saray ve köylerinden arsa yeri alıp, yazlık evler yapmaktadır. Yazlıkçılar genelde, güvenlik kamera ve alarm sistemi kurdurup evlerinin önü ile dairelerini uzaktan izlemektedirler. Saray ilçesinde yazlıkçıların yaptırdığı, alarm sistemleri ile hırsızlara karşı etkin önlem alınmaktadır.

Saray Güvenlik Kamera; Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri olarak Tekirdağ ili Saray ilçesine güvenlik kamera, barkod ve alarm sistemleri satış, kurulum ve teknik servis hizmeti veriyoruz.

Firmamızda, AHD, XVR, CCTV, AHD, IP, HD güvenlik kameraları, kayıt cihazları, Hard diskleri kamera kabloları, kablo buatları, hard diskler ve BNC konnektörlerini bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.