Kapaklı Güvenlik Kamera

Kapaklı Güvenlik Kamera; Kapaklı, Çerkezköy, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Kızılpınar’da iş yeri, ve sitelerde güvenlik kameraları yaygınlaştı. 

İzlenecek alanın tv yada monitör ile, seyredebileceğimiz izlenecek bölgenin farklı yerlerine yerleştirilen kameralar ile, ortamı kontrol altına alabilirsiniz.

Güvenlik Kameraları

kötü niyetli kişilerin tespitini sağlayıp, çok yüksek caydırıcı özellikleri ile, karanlıkta insan gözünün görmediği yerlerde infrared aydınlatma  sayesinde görüntüleme sağlayan sistemlerdir.

Yaygın olarak analog ve IP kamera teknolojileri tercih edilmektedir.

CCTV kamera sistemleri görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme ve kayıtları oynatma ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilir.

Standart (BOX) Kamera

Genellikle kutu şeklinde olan ve üzerine uygun lens takılması gereken profesyonel kameralardır. Box kameralar iç ortamda dahili montaj ayağı ile dış ortamda ise harici muhafaza içerisine yerleştirilerek kullanılır.

Gece Görüşlü (BULLET) Kamera

Sahip oldukları infrared ledler sayesinde karanlık ortamlarda güvenlik ihtiyacını karşılayan ve led sayılarına bağlı olarak farklı mesafelerde kaliteli görüntü alınmasını sağlayan kameralardır.

Speed ​​Dome Kamera

Dış ve içi mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yatayda 360 derece, dikeyde ise 180 derece hareket kabiliyetine sahip kameralardır.

Speed Dome Kameralar, üzerindeki gelişmiş lens teknolojisi sayesinde optik ve dijital zoom yapabilen, harekete odaklanma özelliği ile yakaladığı hareketli görüntüyü takip ederler. Ayrıca noktasal tur özelliği ile belirleyeceğiniz stratejik noktalara odaklanabilirler.

 Dome Kamera

Standart kameralar ile aynı özelliği taşıyan, estetik açıdan ilgili lokasyon ile bütünlük sağlayan kameralardır. İnfrared’li olan çeşitleri de mevcuttur.

Lens

Görüntü almak istenilen mesafe ve açılara göre farklılık gösteren lensler, bir alandan yansıyan ışığı toplar ve kamera üzerindeki görüntü sensörüne net ve berrak bir görüntü odaklanmasına yardımcı olurlar.

DVR/NVR Kayıt Cihazları

CCTV kamera sistemlerinde analog ve IP kamera görüntülerinin kaydedilmesi için kullanılan içinde Hdd disk bulunan, profesyonel kayıt cihazlarıdır.

Kapaklı Güvenlik Kamera Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera Barkot ve Alarm Sistemleri: Apartmanlara Sitelere İş yerlerine Dairelere, Fabrikalara, Çiftliklere, Yazlıklara Güvenlik Kamera Sistemleri Satış Servis Montaj

ETİKETLER:

Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera Barkot ve Alarm Sistemleri: Apartmanlara Sitelere İş yerlerine Dairelere, Fabrikalara, Çiftliklere, Yazlıklara, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Veliköy, Velimeşe, Yanıkağıl, Büyükyoncalı, Çayırdere, Sayalar, Beyciler, Büyükçavuşlu ve civarına Güvenlik Kamera Sistemleri, belediye ruhsatı için kamera satışı, merkezi uydu sistemleri, uydu anteni servis, montaj hizmetleri

 

Kapaklı Güvenlik Kamera

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.