Kaliteli Güvenlik Kamerası

Kaliteli Güvenlik Kamerası: dünya genelinde ve ülkemizde, yerli ve yabancı kamera firmaların, düşük, orta ve yüksek kalite ürünleri satılıyor. Çoğu ithalat olan güvenlik kamera sistemlerinin kalitesine göre, fiyatları değişmektedir. Aslında son kullanıcılar ilk karar verirken, fiyata baktıkları taktirde maalesef ucuz, dayanıksız ve kalitesi düşük sistemleri tercih etmiş oluyorlar. Kaliteli sistemler, 2 yıl garantisi olmasına rağmen elektriksel ve çevre şartlarına bağlı olarak, 8 yıla kadar sorunsuz çalışabiliyor. Ucuz ve kalitesi düşük sistemler ise 3 ay sonra, arıza çıkarmaya başlıyor.

Kaliteli Güvenlik Kamerası ve Yerli Üretim

Son yıllarda özellikle döviz dalgalanmaları sebebiyle toptancı firmalar, ürün tedarikinde sorun yaşamamak için yerli üretime geçtiler. Ülkemiz açısından bu gelişme sevindiricidir. Son kullanıcı müşteriler açısından da iyi bir gelişmedir. Yerli ürütim güvenlik kameralarının Çin veya Avrupa ülkelerinden gelen güvenlik kamera sistemlerinden bir farkı yok.

Firma İşin Arkasında Durmalı

Güvenlik kamerası seçimi ve araştırma sürecinde en önemli faktör, işinizi yapacak firmanın geçmişi ve referansları yaptığı işlerdir. İşi yapacak firma teknik servis ve bire bir değişim konularında işinin arkasındaysa yerleşik bir konumda ve resmi firma ise, zaten sorun çıkmaması için kalitesiz ucuz ürünleri kullanmaz. Bu sebeple kameraların markasından çok, işinizi yapacak firmanın sağlam olması en önemli konudur.

4 lü kamera sisteminde, Bnc konektör 8 adet kullanılmaktadır.  Altın vidalı Bnc konektörün tanesi 75 TL iken, Gümüş Bnc konektör 1.70 TL, arasında uçurum fark var. İletim kalitesi bakımından, Altın Bnc Konnektörün kalitesi tartışılmaz.

Garantili Güvenlik Kamera Hizmeti Sunuyoruz

Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri olarak, kaliteli güvenlik kamera ve alarm sistemlerini, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz. Evlere, apartmanlara, iş yerlerine, sitelere, avm’lere esnaflara, işyeri açılış ruhsatları ve tüm ihtiyaçlar için güvenlik kamera ve alarm sistemlerini satış ve montajını yapıyoruz. Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Ergene, Saray, Vize, Süleymanpaşa, Silivri, Büyükçavuşlu, Çatalca il, ilçe, köyler ve mahallelere, satış, montaj ve teknik servis hizmeti veriyoruz.

Kaliteli Güvenlik Kamerası

Kaliteli Güvenlik Kamerası

Kalite=dayanıklılık, sorunsuz sistem ve pürüzsüz görüntü demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.