Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri, tehlike durumunda haber veren cihazlara verilen addır. Alarm sistemlerinde, çalışma amacına göre sensörler vardır.

Bu sensörler; ısıya, kokuya, dumana, harekete duyarlı olarak alarm sisteminin kullanım alanına göre, sistemin ana paneline eklenir.

Yangın alarm sisteminde, duman dedektörü veya ısı sensörü sistemi harekete geçirirken, hırsız alarm sistemlerinde ise hareket sensörü, sistemi çalıştırır. Çalışan sistem, genelde ikaz sesi çıkararak etrafına haber verir. Alarm sistemlerinde yeni teknolojiler ile birlikte, telefon hattını kullanarak, uzaktan sireni susturma veya mobil modül ile telefonu kullanarak, alarm sistemini kontrol etmek mümkündür.

Hırsız Alarm Sistemleri Kolluk Kuvvetlerine Haber Verir.

Merkezi izleme sistemine bağlı, alarm sistemleri de vardır. Merkez izleme sistemine bağlı alarm sistemlerinde, hareket yada amacına göre konulan sensörün çalışma ikazı, merkeze iletilir. Hareketi alan merkezi izleme alarm firması, kiracı iş yeri sahibine hareketi bildirir. Firma sahibi ikaz durumuna göre, gerekli hallerde, kolluk kuvvetlerine haber verir.

Kiralanan Alarm Sistemleri Hareketi, Haber Merkezine Gönderir.

Bu sistemler, taahhütlü ve kiralama şeklinde kullanılır. Merkezi izleme firmasına bağlı sistemler, taahhütlü kira anlaşma süresine göre, çalışmaya devam eder. Ev veya iş yerinde kiralık alarm sistemi devredeyse, veriler ilk olarak haber alma merkezine gönderilir. Haber alma merkezi ise bu durumu, müşterisine bildirir.

Sistemler Gereklidir.

Alarm sistemleri genellikle, iş yerlerinde ve özellikle son zamanlarda yazlıklarda hatta evlerde kullanılmaktadır. Hırsızlık olaylarının artması sebebiyle, alarm sistemlerinin daha çok yaygınlaşacağı bellidir. Kiralık alarm sistemleri veya satın alınan alarm sistemleri sadece hırsızlık olaylarını değil, özellikle akıllı smart sistemler sayesinde personellerin takibi açısından önemlidir.

Akıllı, smart, alarm sistemleri, personelin telefonuna uygulama yüklenip, açma kapama izni verildiği taktirde, mesai saatleri dışında personellerin giriş çıkışını firma sahibine haber vermektedir.

Hizmet Veriyoruz.

Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu, Ergene, Süleymanpaşa, Tekirdağ, Saray, Silivri, Veliköy, Velimeşe, Alarm Sistemleri, Yangın Duman Dedektörü, Barkod Sistemi, Güvenlik Kamera Sistemleri, AVM barkod sistemleri, nalbur barkot sistemi, Çerkezköy barkod, Kapaklı Barkod sistemleri satış, montaj, kurulum, servis hizmetleri Hareketli Teknoloji firmamız tarafından uzman kadromuz ile verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.