Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri, günümüzde genellikle, güvenliğin sağlanması, personelin denetlenmesi ve önlem amaçlı kullanılır.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, CCTV  kamera sistemleri de yenilenmeye başlamıştır. Genel olarak bağlantı düzeyinde oluşan yenilenme, kablolar aracılığıyla yapılıyorsa Analog CCTV, network üzerinden IP ile yapılıyorsa IP CCTV, hem kablo hem de IP üzerinden yapılıyorsa Hybrid CCTV olarak gelişim sağlamıştır.

Analog CCTV

Bu sistem sabit, ya da hareketli kameralar, sistem kontrol ünitesi, switch, kayıt cihazı (DVR), izleme yazılımı ve monitörden oluşabilmektedir. Sabit ya da hareketli kameralar ile çekilen görüntü UTP kablolar üzerinden kayıt cihazına (DVR) iletilir. Kayıt cihazı bu görüntüleri dijitale çevirip yüksek kalitede depolar. Günümüzde gelişmiş kayıt cihazları, dijitale dönüştürdükleri görüntüleri, IP üzerinden ağa sunarak uzaktan izlemeye imkan tanıyabilmektedir.

IP CCTV

Bu sistem, IP kameralar, IP Encoder ile Decoder, izleme ve kayıt yazılımı ile Ağ Video Kaydedicisinden (NVR) oluşmaktadır. IP kameralardan gelen görüntü, ağ kayıt cihazına (NVR) iletilir. NVR, gelen dijital görüntüyü depolar. IP CCTV sisteminde,  görüntü uzak bir alandan izlenebileceği gibi sistemden bağımsız uzak bir yerde kayıt altına alınabilir. Uzun mesafeler için genelde, IP kameralar tercih edilir.

Hyribd CCTV

Bu sistem, Analog CCTV ve IP CCTV sistemi teknolojilerinin birleşmesi olarak kabul edilir. Hyribd CCTV sistemi, genel olarak analog kameralar, IP kameralar, izleme yazılımı ve gelen görüntüyü kayıt altına alan Hyribd DVR cihazından oluşmaktadır. Günümüzde Hybrid kayıt cihazları görüntüyü VGA/HD 720p/HD 960p/HD 1080p çözünürlükte kayıt altına alabilmektedir.

En İyi Hizmeti Sunuyoruz

Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera hırsız alarm yangın alarm barkod sistemleri olarak, güvenlik kamerası sistemlerinde, en iyi güvenlik kamera hizmetini sizlere sunuyoruz.

Barkod, Uydu ve Güvenlik Kamera Sistemleri 

Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri olarak, hareketli kamera, aypi kamera, ıp kamera, gizli kamera, robot kamera, barkod sistemleri, dome kamera, barkot sistemleri, apartman kamerası, Sitelere, apartmanlara, okullara, evlere, çiftliklere,  fabrikalara, iş yerlerine, elektrik olmayan yerlere, Güvenlik kamerası, hareketli robot kamera, kablosuz kamera, araç kamerası, kayıt cihazı, monitör, kayıt diski, kamera trafosu, kamera kablosu, kamera konlektörü hepsini bulabilirsiniz. Telefon: 0282 726 3535

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.