Güvenlik Kamera Satışı

Güvenlik Kamera Satışı: Güvenlik kamerası satışı ithalatçı, toptancı ve bayi olmak üzere, genelde üç firma aracılığıyla kullanıcılara ulaşır.

Bilinen ilk CCTV güvenlik kamera sistemi, 1942 Nazi’ler zamanında Almanya’da, V-2 roketlerinin fırlatılmasının izlenmesi amacıyla, Siemens firması tarafından kuruluyor. Sistemin teknolojik dizaynı ve uygulaması, Alman mühendis Walter Bruch tarafından koordine ediliyor.

1949’da Piyasaya Sürülüyor

ABD’de ilk ticari CCTV  sistemler, Vericon adı ile 1949’da piyasaya sunuluyor. Vericon hakkında fazla bir bilgi bulunmamasına rağmen, reklamlarında “hükümet iznine tabi değildir” ifadesinin geçtiği biliniyor.

Güvenlik Kamera Satışı İle İnsanlığın Ufku Açılmıştır

1949 – İngiliz yazar George Orwell’in 1949 yılında yayımlanan kült eseri “1984” elektronik gözetim konusunda insanlığın ufkunu açmıştır. “Büyük birader”, “düşünce polisi” gibi futuristik kavramlar günümüzde büyük ölçüde gerçeğe dönüşmüştür. (Büyük birader: ulusal boyutta bir gözetim sistemini ifade eder. “Düşünce polisi” ise davranış analizi (behavioral analysis), öngörüsel analiz (predictive analysis) gibi güncel teknolojileri ifade ediyor.

Güvenlik kamera satışı

Güvenlik kamera satışı

Analog Sinyaller Dijitale Çevrildi

1960 – Nasa, analog kamera üzerinden elde ettiği sinyalleri dijitale çevirdi.Yine 1960’da Metropolitan Polis Departmanı, Tayland Kraliyet Ailesi’nin Trafalgar Meydanı’nı ziyareti esnasında kalabalığı gözetlemek için ilk kez CCTV kullanmıştır. Aynı sene yine bu meydana, iki kalıcı kamera yerleştirilmiştir.

2 Megapikseller Tercih Ediliyor; Sonrasında günümüze kadar uzanan süreçte, analog, HD, ful HD ve ultra HD kameralar icad edilmiştir. Yeni sistemler düşük enerji sarfiyatı ve ful HD görüntü kalitesiyle, her konuda eski sistemlere göre çok iyidir. Güvenlik kameralarında, CCTV modelllerde en çok 1 ve 2 megapikseller tercih edilmektedir.

Ful HD TV Kalitesinde

2 Megapiksel 1080P  Güvenlik kameralarının görüntü kalitesi, evde bulunan televizyon yayınlarındaki ful HD kalitesine, neredeyse eşdeğerdir. Analog sistemler artık neredeyse kullanılmamaktadır.

Güvenlik Kamera Satış Montaj ve Servis Hizmeti Veriyoruz

Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera Barkod Uydu ve Alarm Sistemleri olarak CCTV Analog HD Ful HD 2 megapiksel kaliteli sistemleri uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz. Evlere, apartmanlara, iş yerlerine, sitelere, avm’lere esnaflara,  iş yeri açılış ruhsatları ve tüm ihtiyaçlar için güvenlik kamerası ve alarm sistemlerini satış ve montajını yapıyoruz.

İl İlçe ve Mahallelere Kamera; Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Kızılpınar, Tekirdağ, Veliköy, Velimeşe, Ergene, Saray, Vize, Yeniçiftlik, Süleymanpaşa, Silivri, Büyükçavuşlu, Çatalca il, ilçe, köyler ve mahallelere, güvenlik kamera, merkezi uydu sistemi, uydu çanak anteni, satış, montaj ve teknik servis hizmeti veriyoruz.

Etiketler: Çorlu güvenlik kamera, Çerkezköy güvenlik kamera, Kapaklı güvenlik kamera, Saray Güvenlik kamera, Büyükyoncalı güvenlik kamera, Yanıkağıl güvenlik kamera, Bahçeağil güvenlik kamera, Veliköy güvenlik kamera, Velimeşe güvenlik kamera, Kızılpınar güvenlik kamera, Büyükçavuşlu güvenlik kamera, Pınarça güvenlik kamera, Çayırdere güvenlik kamera, Beyciler güvenlik kamera, Hallaçlı güvenlik kamera, çiftlik güvenlik kamera, çiflik güvenlik kamera sistemleri satışı, montajı, servis hizmetleri hareketli kamera, Hareketli Teknoloji güvenlik kamera alarm uydu ve barkod sistemleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.