Güvenlik Kamera Görüntüleri

Güvenlik Kamera Görüntüleri; yüksek görüntü kalitesiyle,  gece gündüz, iç ve dış mekânlarda görüntü kaydı almaktadır.

Net Görüntü

Güvenlik kameralarının bugünkü teknolojiyle, yüksek görüntü kalitesi özelliğini  HD, Full HD olarak nitelendirebiliyoruz. HD, 720p çözünürlüğe sahipken, Full HD 1920px1080p’dir. IR LED teknolojisi sayesinde ise gece ve karanlık ortamlarda da net görüntü alabilmek mümkündür.

Güvenlik Kamera Görüntüleri

Güvenlik Kamera Görüntüleri

Güvenlik kamerası sistemlerinde çözünürlük görüntü kalitesini arttıran etkenlerden birisidir. Geniş bir bölgede ya da halka açık yerlerde, güvenlik ihlali fazla olabileceğinden, bu bölgelerde yüksek çözünürlüğe sahip, zoom özellikli ürünler tercih edilebilmektedir.

Zoom Özelliği

Zoom özelliği sayesinde Güvenlik kamerası ile uzak noktaların yakınlaştırılması mümkün olabilmektedir. Bu işlem iki şekilde gerçekleştirilir, dijital ve optik zoom. Optik zoom kameranın mercekleri ile yapılan mekanik yakınlaştırma işlemidir. Dijital zoom ise video kameranın işlemcisinin görüntüyü işleyerek yaptığı büyütme (yakınlaştırma) işlemidir.

Geniş Alanlar İzlenir

Güvenlik Kamera Görüntüleri, geniş bir alanda güvenlik sağlanacağı durumlarda, Hızlı Dome ya da PTZ kameralar tercih edilebilmektedir. Hızlı Dome ve PTZ kameralarda, kamera açısı dijital olarak değiştirildiğinden geniş alanların izlenmesi kolaylaşıyor.

ETİKETLER: Güvenlik kamerası arıyorum, iş yeri güvenlik kamerası, fabrika güvenlik kamerası, apartman güvenlik kamerası, site güvenlik kamerası, Trakya güvenlik kamerası, Desi alark sistemleri, Alarm sistemi, İş yeri alarm siztemleri, İş yeri güvenlik kamerası ve alarm sistemleri, Çerkezköy alarm sistemleri, Kapaklı alarm sistemleri, Çorlu alarm sistemleri, Saray alarm sistemleri, Vize alarm sistemleri Saray güvenlik kamera sistemleri, Vize güvenlik kamera sistemleri, Veliköy güvenlik kamera ve alarm sistemleri, Kızılpınar güvenlik kamera ve alarm sistemleri, Karaağaç güvenlik kamera ve alarm sistemleri, Ambardere güvenlik kamera ve alarm sistemleri, İstanbul güvenlik kamera ve alarm sistemleri, Hallaçlı güvenlik kamera ve alarm sistemleri, Çatalca güvenlik kamera ve alarm sistemleri, Silivri güvenlik kamera ve alarm sistemleri. Çerkezköy güvenlik kamera, www.cerkezkoykamerasistemleri.com bebek izleme kameraları, dome kamera, HD görüntü kalitesi, HD kamera, ahd kamera, dış ortam kamera, iç ortam kamera, CCTV kablo, ip kamera sistemleri, speed dome kamera, 3 megapiksel hd kamera, 2 megapiksel HD kamera, 1.3 megapiksel kamera, 1 megapiksel kamera, 4 lü sesli kayıt cihazı, 8 li sesli kayıt cihazı DVR, 16 lı sesli kamera kayıt cihazı, 1 TB HDD disk, 2 TB harddisk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.