Çerkezköy Kamera Sistemleri

Çerkezköy Kamera Sistemleri: Son yıllarda artan hırsızlık olayları, Çerkezköy’de güvenlik kamera sistemleri tercihini arttırdı. Özellikle bina site, iş yeri, daire gibi alanlarda, güvenlik kameraları, daha fazla kullanılmaya başlandı.

Binaların Çevresi

Binaların apartmanların 4 çevresi ve içeride çelik kapı önlerinde ayakkabı ve diğer hırsızlıklarına önlem amacıyla güvenlik kamera sistemleri tercih edilir oldu.

Çerkezköy Kamera Sistemleri

Çerkezköy Kamera Sistemleri

Çözünürlük güçlü olmalı

Güvenlik kamerası seçiminde önemli olan, yüksek çözünürlüklü kameraları kullanmak daha verimli oluyor. Herhangi bir olayda çözünürlük güçlüyse, güvenlik güçleri ona göre olayları çözebiliyor. Çözünürlük iyi değilse güvenlik güçleri eşgali (dış görünüş) belirleyemediği için, olayı çözemiyor.

Topraklama ve kablo seçimi

Ucuza alınan kameraların genelde hem çözünürlüğü düşük hemde malzeme kalitesi mühendislik hesapları ve montaj işçiliği iyi olmadığından görüntü bozulması bulanık görüntü pembemsi görüntü gibi sorunlar çıkmaktadır. Güvenlik kamera sistemlerinde topraklama da çalışır durumda olmalıdır. Topraklama değeri, 10 Ohm altında olmalı ancak. hedeflenen değer zamanla yükselme ihtimaline karşı, 10 Ohm üzerine çıkmaması için 5 Ohm olmalıdır.

Topraklamaya İhtiyaç Duyar

Çoğu elektronik aletler gibi kameralar da, statik yük birikimlerini atmak için topraklamaya ihtiyaç duyar. Kablo kullanımı da önemlidir. Kablo kalınlığı, uzunluğu elektrik kablolarına yakından kablo götürülmesi gibi etkenler de, görüntü kalitesini bozmaktadır.

Garantili Güvenlik Kamera Hizmeti sunuyoruz

Çerkezköy Kamera Sistemleri: Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri olarak, kaliteli güvenlik kamera ve alarm sistemlerini, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz. Evlere, apartmanlara, iş yerlerine, sitelere, avm’lere esnaflara, işyeri açılış ruhsatları ve tüm ihtiyaçlar için güvenlik kamera ve alarm sistemlerini satış ve montajını yapıyoruz. Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Kızılpınar, Veliköy, Velimeşe, Ergene, Saray, Vize, Süleymanpaşa, Silivri, Büyükçavuşlu, Çatalca il, ilçe, köyler ve mahallelere, satış, montaj ve teknik servis hizmeti veriyoruz.

Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera Barkot ve alarm sistemleri yöneticisi: Ünal Fırat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.