Bakıcı Kameraları

Bakıcı kameraları aslen wifi robot kameralarıdır. Wifi kameralar özellikle iç mekanlara uygun olarak özel tasarlanmışlardır. İç mekanlarda kablosuz sistem bağlantısını kullanan wifi kameralar, cep telefonlarına indirilen uygulamalar sayesinde, her yerden izleme imkanı sunar. 1.3 ve 2 megapiksel çözünürlük seçeneklerini sunan wifi güvenlik kameraları çok düşük enerji sarf eder.

Wifi güvenlik kameraları ses alma, sesli konuşma, karşılıklı sesli iletişim, 360  derece dönebilme, hareketleri haber verme, resim çekme, resim gönderme, video gönderme, gibi değişik özelliklere sahiptir.

Bakıcı Kameraları

Kimler Tercih Ediyor?

Evlerin içine montajı yapılan wifi güvenlik kameralarını, genelde çalışan aileler tercih etmektedir. Wifi kameralar, bebek bakıcılarını denetlemek için yoğun olarak kullanılmaktadır. Wifi kameralar bir bölgeyi görebilmektedir. Wifi kameralar bir bölgeyi görse de istenildiği zaman, 360 derece dönme özelliği kullanılabilir. Bu sayede, farklı zamanlarda diğer bölgelerden de görüntü alınabilir. Zom özelliği olan bakıcı kameraları, genelde 1.3 megapiksel ve 2 megapiksel olarak satılmaktadır. Cep telefonu uygulaması kullanılarak, her yerden wifi kameraların geriye dönük kayıtlara bakılabilir.

Güncellemeler ile Sürekli Geliştirilmektedir

Cep telefonu uygulaması indirilerek kumanda edilen bakıcı kameraları, sürekli geliştirilmektedir. Yeni gelen güncellemeler, wifi kamera ve cep telefonuna kolayca inmektedir.

Bakıcı Kameraları Kurumsal Firmalardan Alınmalıdır

Wifi kameralar piyasada yaygın olarak bulunmaktadır. Wifi kamera alırken özellikle, kurumsal firmaları tercih etmek gerekmektedir. Ürünlerin arıza yapması durumunda, kurumsal firmalar servis, tamir, bakım ve değişim desteği vermektedirler.

Bakıcı Kameraları Hırsız Alarm Sistemi Gibi Çalışır

Kurulumu kolay olan wifi kameralar, düşük enerji harcadığı için dağ evlerinde, güneş paneli ile kesintisiz çalışır. Alarm özelliği sayesinde, evde kimse yokken en ufak bir hareketi, wifi kamera sistemleri kullanıcısının cep telefonuna alarm sesi yayarak bildirir. Bu sayede wifi güvenlik kamerası, sanki hırsız alarm sistemi gibi çalışır. Şebeke elektriği ile de çalışan wifi kamera sistemleri, yağmur yada nem almayacağı yerlerde, korunaklı olmak kaydı ile dış ortamlarda kullanılabilir. Son yıllarda, wifi kameraların dış ortama uyumlu kasaları da üretildi. İstenildiği zaman bu ürünler alınıp, dış ortamda kullanılabilir.

Etiketler;

Bakıcı kamerası, Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu, Ergene, Saray, Marmaraereğlisi, Süleymanpaşa hırsız alarm sistemleri,  Velimeşe Avrupa Serbest Bölgesi, Veliköy fabrikalar OSB yangın alarm sistemleri, Silivri, Çatalca, Kızılpınar, Velimeşe, Büyükçavuşlu, Hallaçlı, Çayırdere, Beyciler, Sayalar, Büyükyoncalı, Küçükyoncalı, Yanıkağıl, Karaağaç, Değirmenköy, Binkılıç, Bahçeköy, Sefaalan, Güngörmez, Yolçatı, Çeltik, Bahçeağıl, Karlıköy, uzunhacı, Yulaflı, Kıyıköy uydu anteni, montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu ve ayar işleri yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.