Güvenlik kameraları bakımı

Güvenlik kamera sistemleri yirmi dört saat çalışırlar. Bu sebeple bakımları periyodik olarak yapılmalıdır. Aksi halde, görüntü bozukluğu ve diğer sorunlar oluşur. Güvenlik kamera sistemlerinin olası arızaları olarak voltaj dengesizliğinden ve dış ortamlardan kaynaklı arızalar görülür.

Genel Arızalar

Trafo yanması, harddisk hatası, kamera görüntü bozulması yada yokluğu genelde oluşan arızalardır. Güvenlik kamera sistemlerinin, periyodik bakımlarının yapılması ile olası arızaların önüne geçilmektedir. Bu sayede sistemin o anki durumu da denetlenmiş olur. Kameraların yılda en az bir kez silinmesi görüntü kalitesinin yükseltilmesi açısından çok önemlidir.

Firmamız bakım ve servis hizmeti veriyor

Firmamız Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm sistemleri periyodik bakım ve servis hizmeti veriyor. Firmamız Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm sistemleri Pronet, Desi, Kale, Opax gibi markaların alarm sistemleri satış, montaj, bakım, kurulum ve servis hizmetlerini de yapıyor. Firmamız Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm sistemleri, Uydu çanak anten satış, montaj, kurulum ve anten ayarının yanı sıra, merkezi sistem uydu kurulumu da yapıyor.

Hareketli Teknoloji güvenlik kamera ve alarm sistemleri Desi, Kale, Pronet, Opax alarm sistemleri satış, kurulum, servis ve montaj hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir