Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri, günümüzde genellikle güvenliğin sağlanması, personelin denetlenmesi ve önlem amaçlı kullanılmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, CCTV güvenlik sistemleri de yenilenmeye başlamıştır. Genel olarak bağlantı düzeyinde oluşan yenilenme, kablolar aracılığıyla yapılıyorsa Analog CCTV, network üzerinden IP ile yapılıyorsa IP CCTV, hem kablo hem de IP üzerinden yapılıyorsa Hybrid CCTV olarak gelişim sağlamıştır.

Analog CCTV: Bu sistem sabit, ya da hareketli kameralar, sistem kontrol ünitesi, switch, kayıt cihazı (DVR), izleme yazılımı ve monitörden oluşabilmektedir. Sabit ya da hareketli kameralar ile çekilen görüntü UTP kablolar üzerinden kayıt cihazına (DVR) iletilir. Kayıt cihazı bu görüntüleri dijitale çevirip yüksek kalitede depolar. Günümüzde gelişmiş kayıt cihazları, dijitale dönüştürdükleri görüntüleri, IP üzerinden ağa sunarak uzaktan izlemeye imkan tanıyabilmektedir.

IP CCTV: Bu sistem, IP kameralar, IP Encoder ile Decoder, izleme ve kayıt yazılımı ile Ağ Video Kaydedicisinden (NVR) oluşmaktadır. IP kameralardan gelen görüntü, ağ kayıt cihazına (NVR) iletilir. NVR, gelen dijital görüntüyü depolar. IP CCTV sisteminde,  görüntü uzak bir alandan izlenebileceği gibi sistemden bağımsız uzak bir yerde kayıt altına alınabilir. Uzun mesafeler için genelde, IP kameralar tercih edilir.

Hyribd CCTV: Bu sistem, Analog CCTV ve IP CCTV sistemi teknolojilerinin birleşmesi olarak kabul edilir. Hyribd CCTV sistemi, genel olarak analog kameralar, IP kameralar, izleme yazılımı ve gelen görüntüyü kayıt altına alan Hyribd DVR cihazından oluşmaktadır. Günümüzde Hybrid kayıt cihazları görüntüyü VGA/HD 720p/HD 960p/HD 1080p çözünürlükte kayıt altına alabilmektedir.

Güvenlik kamerası sistemlerinde En iyi Hizmeti Sunuyoruz

Hreketli Teknoloji Güvenlik Kamera hırsız alarm yangın alarm barkod sistemleri olarak, güvenlik kamerası sistemlerinde, en iyi güvenlik kamera hizmetini sizlere sunuyoruz.  Hareketli Teknoloji Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri olarak, Hareketli kamera, aypi kamera, ıp kamera, gizli kamera, barkod sistemleri, dome kamera, barkot sistemleri, apartman kamerası, Sitelere, apartmanlara, okullara, evlere, çiftliklere,  fabrikalara, iş yerlerine, elektrik olmayan yerlere, Güvenlik kamerası, hareketli robot kamera, kablosuz kamera, gizli kamera araç kamerası, hepsini bulabilirsiniz. Telefon: 0282 726 3535

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir